Cześć fajnie, że zainteresowałeś się moją firmą

Zachęcam Cię do zapoznania bliżej oferowanych przeze mnie usług i produktów

Moja misja

To budowanie dobrych relacji z moimi klientami. W myśl holistycznego podejścia do urody, chcę pokazać jak dbać o siebie wykorzystując spójność działań i edukację. Dzięki temu osiągniesz cel i zadowolenie z efektów.
Nazywam się Ewelina Matuszek od 12 lat związana jestem z branżą beauty. Wszystko czego nauczyłam się dzięki pracy jako ogólnopolski szkoleniowiec, wykładowca w szkole kosmetycznej oraz praca przy fotelu kosmetycznym dały mi ogromny materiał i pomysł do stworzenia własnego biznesu. Dziś wkładam całą swoją wiedzę, doświadczenie i prorofesjonalizm, byś była zadowolona z oferowanych przeze mnie produktów i usług.
 
Jestem pomysłodawczynią mojej autorskiej marki kosmetyków MOOI. Na podstawie obserwacji rynku, doświadczenia oraz analizy potrzeb rynku, zaczęłam pracę nad linią kosmetyków dedykowaną klientom detalicznym. Przy współpracy Politechniki Wrocławskiej Wrocławskiego Centrum Transferu Technologii oraz laboratorium udało się to i dziś mogę przedstawić nową linię kosmetyków MOOI. Rozpoczęłam dystrybucję kosmetyków do sieci drogerii.
Dodatkowo prowadzę kanał na YouTube, w którym dzielę się swoją wiedzą nowymi trendami w kosmetyce, nowymi zabiegami, a także pokazuje triki w jaki sposób możesz poradzić sobie ze swoją skórą w domu.
Jestem kobietą szczęśliwą, ponieważ praca to moja pasja, ciągle zgłębiam swoją wiedzę i poznaję wartościowych ludzi. Zapraszam Cie do współpracy i kontaktu.